O mně

Nordic walking jsem “objevila “ čirou náhodou . Sedávala jsem na střídačku v kanclu a autě na zadku a kynula (nic neobvyklého v dnešní době, bohužel). Když už to bylo nesnesitelné (myslím ty kila), rozhodla jsem se, že zhubnu a začala jsem stravou. Po 3 měsících a – 10 kg jsem zjistila, že pokud chci v hubnutí pokračovat, potřebuju svaly, které budou spalovat energii. A kromě posilovny se například takový běh zdál být skvělou volbou i na získání kondičky. Jenže já neběhám, však mě nikdo nehoní! (Čti – nesnáším běh).

Tak jsem si řekla, že budu “jen” chodit, vždyť chůze je zdravá. Na fejsbuku jsem natrefila na instruktorku nordic walking a začala se učit severskou chůzi.

A tak jsem začala chodit. Chodit technicky správně, chodit s nordic walking holemi, zapojovat horní polovinu těla, posilovat a prodlužovat mé ochablé prsní svaly (o tom, co všechno s tebou nordic walking udělá čti v záložce Nordic walking), narovnávat kulatá záda, nabírat kondičku, zrychlovat. Začala jsem být víc venku než uvnitř a v mé hlavě se taky začaly dít zázraky. Jsem veselá, plná energie a připouštím si občas i ten běh (joke :-D). A taky dál hubnu. Takže holky (a kluci) funguje to!

Našla jsem nejen ve svém okolí nová místa, občas i vyfotím nějakou přírodu, ale hlavně pořád nechápu, že můžu být najednou tak moc v pohodě. (Vlastně chápu, no sem-tam mě to zaskočí).

Miluju to!

Kdybys mě teď viděl/a, jak píšu tenhle text, tak chápeš taky. Úsměv od ucha k uchu a emoce lítají vzduchem. I klienti píšou “kdy zas jdeme, už pojďme chodit”. Nebo “dnes nebyla skupinovka, tak jsem šel sám” a pošlou fotku s holemi venku v přírodě.

Chceš být #fit #fresh #naturelover #positive ?

Techniku nordic walking tě naučím, protáhneme svaly, potrénujeme s vahou vlastních těl, posílíme svaly, objevíme nové kouty našeho okolí a ještě se zasmějeme. Všechno ti ukážu, hole ti půjčím, neztratím tě a myslím, že se taky zamiluješ. A když ne, tak zkusíš třeba jiný sport (běh nebo tak :-D). A až budeš chodit křížem krážem, můžeš se třeba zapojit do některé z mých výzev (najdeš na webu).

Těším se moc!

Anička