Hůlky cestovatelky- soutěž na fejsbuku

Určitě jste zaregistrovali, že v létě fotíme a hrajeme. Vyhlásila jsem soutěž, která běží od 1.6.2021 do 31.8.2021. Cílem je vzít sebou hole na nordic walking na co nejvíce míst. Je jedno v jaké zemi, v jakém počasí a do jakého prostředí. Kreativitě se meze nekladou.

Každý soutěžící může poslat maximálně 10 fotek za celé 3 měsíce soutěže. Ideální je k fotce napsat, kde byla pořízena (není nutné, ale je to fajn). Samozřejmě můžete všechny krásné nordic walking fotky sdílet na svých sociálních sítích a nezapomeňte je opatřit hashtagem #hulkycestovatelky.

Vaše fotky posílejte přímo do zprávy stránky Naturewalk.cz na Facebook, kde taky bude probíhat hlasování.
Hlasují sledující uživatelé stránky Naturewalk.cz. Takže když budete chtít, můžete pozvat ke sledování své kamarády, kteří vás můžou v soutěži podpořit. A nejen v soutěži, ale také ve sportu.

(Pokusím se přesně) 1.9.2021 fotky proberu, mrknu na počty lajků a fotka s největším počtem lajků získá speciální individuální lekci Nordic walking mimo Ostravu. Výlet jde na mé triko, takže zajistím dopravu i občerstvení, trasa bude překvapení. Druhé místo nezůstane opomenuto. Pro fotografa fotky, která bude mít druhý největší počet lajků bude vyrobeno tričko s logem Naturewalk.cz (barvu si budete moct sami vybrat).

Myslím, že tahle soutěž není jen o výhře. Je hlavně o sportu, o našem milovaném nordic walkingu.

Milí moji walkeři, přeji vám spooousty šťastných a krásných kilometrů s hůlkami. Užijte si každý jeden krok a pamatujte, když se usmějete, tak jste při správné technice zapojili 100% svalů ;-).

nv-author-image

Anna Gajdičiarová

Díky mě zvedneš zadek z gauče a můžeš zhubnout. Vysvětlím ti základní prvky nordic walking, půjčím ti hole a budu s tebou pilovat chůzi. Jdu ven i v zimě, i když trochu prší, i když se mi nechce. Dojedu za tebou, když se tak domluvíme. Jezdím modrým broukem, který se jmenuje Hugo. Jsem vtipná, ale ne vždy hned ze startu. Většinou mám hezké, barevné oblečení a něco k zakousnutí v ledvince Jo a ráda (se) fotím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.